Студенти-журналісти зустрілися із випусковою редакторкою сайтів «Полтавська хвиля» та «Сіль.Медіа»
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/фото1.jpeg)
Катерина Сергіївна розповіла студентам про інформаційну політику видань, специфіку формування контенту, роботу із новинами та довгочитами як актуальним форматом. Окремо редакторка зупинилася на укладанні контент-плану видань та підготовці матеріалів до публікації: інформаційні приводи, збір фактажу, співпраця зі спікерами й експертами, робота графічного дизайнера, адаптація матеріалів до різних інформаційних майданчиків.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/фото2.jpeg)
Катерина Ткаченко – випускниця факультету філології та журналістики; спікерка розповіла студентам про свій шлях у професію, на прикладах із роботи видань аналізувала успішні і не дуже кейси, ділилася, з якими викликами доводиться мати справу як редакції у цілому, так і журналістам.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/фото3.jpeg)
Студенти охоче брали участь у розмові, ставили запитання, на які отримали вичерпні і ґрунтовні відповіді. Редакторка порадила молоді бути впевненими, вірити у себе і свої сили, пам’ятати, що професія журналіста – це про служіння суспільству і його інтересам.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/фото4.jpeg)
Інтернет-видання «Полтавська хвиля» та «Сіль.Медіа» – постійні партнери кафедри журналістики. На базі цих видань студенти проходять навчальні і виробничі практики, стажування, під керівництвом журналістів і редакторів виконують творчі завдання і працюють над медіапроєктами.
Керівник холдингу «Сіль.медіа», головний редактор сайтів «Сіль» та «Полтавська хвиля» Віталій Улибін і випускова редакторкою сайтів «Полтавська хвиля» та «Сіль.Медіа» Катерина Ткаченко – стейкголдери кафедри журналістики ПНПУ імені В. Г. Короленка.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/фото5.jpeg)
Нагадаємо, громадські організації «Інститут масової інформації» та «Детектор медіа» за підтримки міжнародної організації Internews створили мапу рекомендованих медіа в Україні. Серед п’яти рекомендованих інтернет-видань Полтавщини – «Сіль» та «Полтавська хвиля».