Студентський театр «Факультет-F» – дипломант VI обласного дистанційного фестивалю сучасних театрів «ЛавАрт»
Лавреат усеукраїнських і міжнародних конкурсів студентський театр факультету філології та журналістики «Факультет-F» (керівник – доцент кафедри української літератури, лавреатка премії Полтавської обласної ради імені І. П. Котляревського у номінації «Театральна діяльність» Ганна Радько) вчергове взяли участь у VI обласному дистанційному фестивалі сучасних театрів «ЛавАрт». https://www.youtube.com/watch?v=uMYUmHnVHtA
Цьогоріч він проводився під гаслом «Україна — єдина країна», як завжди на базі Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І. П. Котляревського. Театр «Факультет-F» представляв на фестивалі На фестивалі була представлена мистецько-театральна програма «Кожному мила своя сторона» за творами Григорія Сковороди (режисер-постановник Ганна РАДЬКО, аранжування Олега КУРІННОГО). Виконавці: Ксенія МАСЮРА, магістрантка II року навчання спеціальності 014. Середня освіта (Українська мова та література), лавреатка міжнародного онлайн конкурсу читців «Marathon Der Talante» (Відень, Австрія); Вероніка МОРОЗ, Ігор ДОРОШЕНКО, студенти бакалаврату ПНПУ імені В. Г. Короленка; Софія КУРІННА, студентка Полтавського музичного коледжу імені М. В. Лисенка; Олег КУРІННИЙ, викладач Полтавського музичного коледжу імені М. В. Лисенка.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1.-Фото-з-імпрези-за-творами-Г.Сковороди.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/2.-фото-Ксенія-Масюра.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/3.-фото-Вероніка-Мороз.jpg)
Робота театру відзначена Кубком та Дипломом Департаменту культури і туризму Полтавської обласної військової адміністрації та Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І. П. Котляревського за високий професіоналізм та популяризацію українського театрального мистецтва.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/4.-Гадяч-23-Кубок-і-Диплом-1-scaled.jpg)