ІІ учнівські наукові читання «The first steps to science» на факультеті української філології та журналістики
27 травня 2024 року в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбулися ІІ учнівські наукові читання «The first steps to science», до яких долучився й факультет української філології та журналістики. На базі навчально-наукової лабораторії «Лінгвістичний центр» кафедри української мови працювала секція «Українська мова та література. Журналістика». Її учасників привітали ректорка університету Марина Гриньова та очільниця факультету Оксана Кирильчук, побажавши юним науковцям натхнення й подальших успіхів.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/Фото-1-2-scaled.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/Фото-2-1.jpg)
У роботі секції взяли участь учні ЗЗСО Полтавщини Катерина Палеха (керівник – доц. Ольга Палеха), Ольга Куратнік (керівник – учитель Наталія Федчун), Софія Єрмакова (керівник – учитель Оксана Пропастіна), Артур Мірченко (керівник – учитель Анастасія Чернорук), Марія Іванишин (керівник – учитель Крістіна Боберська), Марія Воробйова (керівник – учитель Ірина Кисла), Анна Добровольська (керівник – учитель Наталія Білик), Софія Дубровіна (керівник – учитель Лілія Кордюк), Анастасія Шевченко (керівник – учитель Антоніна Щербина), а також студентка Єлизавета Карпенко (керівник – доц. Леся Лисенко).
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/Фото-3.jpg)
Юні науковці представили цікаві й оригінальні розвідки із журналістики, літературознавства, лінгвокультурології, соціолінгвістики. Надійною опорою для молодих дослідників стали їхні педагоги, які зацікавили вихованців пошуковою діяльністю, передали їм свої знання, забезпечили високий рівень презентованих робіт.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/Фото-4.jpg)
Учасників ІІ учнівських наукових читань «The first steps to science» привітали студенти факультету української філології та журналістики Єлизавета Карпенко, переможниця конкурсу учнівських і студентських медіапроєктів «Теревені», присвяченого 175-річчю від дня народження Олени Пчілки, та поет Ярослав Водяницький.
Організаторами й модераторами роботи секційного засідання «Українська мова та література. Журналістика» стали представники студентської ради факультету української філології та журналістики Мілена Хижа, Ярослав Туменко та Вікторія Матійцова.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/Фото-5.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/Фото-6-scaled.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/Фото-7-scaled.jpg)