На факультеті української філології та журналістики відбувся захист курсових робіт студентів-журналістів
18 червня 2024 р. здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 061 Журналістика захистили курсові роботи із соціальних комунікацій.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/фото1-1.jpeg)
На розгляд комісії третьокурсники представили наукові студії із різних аспектів журналістикознавства. Студентські наукові розвідки виконані у межах наукової теми кафедри журналістики «Актуальні проблеми журналістикознавства та підготовки фахівців медіасфери» (державний реєстраційний номер: 0122U000686).
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/фото22.jpeg)
До складу комісії ввійшли: завідувачка кафедри журналістики професорка Світлана Семенко (голова), доцентка кафедри журналістики Марина Свалова, старша викладачка кафедри журналістики Оксана Зелік, старша лаборантка кафедри журналістики Наталія Пурас (секретарка).
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/фото3-1.jpeg)
Студенти третього курсу на публічний захист представили актуальні й належно апробовані медіадослідження. Наукові студії охопили широкий спектр соціокомунікаційних досліджень: сучасна документалістика, соціальна реклама, проблематика медіа, жанрологія, постправда, монетизація контенту, кампанія проти сексизму в медіа, стратегії популяризації соціокультурних проєктів, гіперлокальні медіа та ін.
Низка представлених розвідок виконана на базі Центру дослідження полтавської журналістики, вони мали на меті розглянути, як локальні медіа реагують на сучасні виклики, а подекуди і формують тренди медіапрактик («Специфіка висвітлення спортивної проблематики у регіональних медіа», «Специфіка створення медійного образу української захисниці в полтавських інтернет-виданнях», «Інтернет-видання “Полтавська хвиля” і “Сіль Медіа”: редакційні принципи, тематика, особливості дизайну» та ін).
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/фото4-1.jpeg)
Комісія відзначила активну наукову діяльність і високу якість виконання кваліфікаційної роботи Єлизавти Карпенко «Особливості візуальної складової сучасної репортажистики (на прикладі проєктів The Ukrainians)» (наукова керівниця – Леся Лисенко).
Факультет української філології і журналістики вітає студентів-третьокурсників з успішним захистом кваліфікаційних робіт.
Чекаємо вас після активних канікул із креативними ідеями в студентських аудиторіях.