22 квітня 2019 року викладачка із Данії Catherine Watson провела для студентів-філологів workshop щодо методики білінгвальної освіти
22 квітня 2019 року до Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка завітала викладачка англійської мови Catherine Watson з Університету UCC (Копенгаген, Данія). Її візит відбувся в межах програми Erasmus+, у якій ПНПУ імені В.Г. Короленка бере участь із 2013 року.
На офіційній зустрічі Catherine Watson із ректором університету, професором Миколою Степаненком, начальником відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків, доцентом Іриною Когут, директором Науково-методичного центру якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури, професором Ольгою Ніколенко, відповідальною за реалізацію програми Erasmus+ в ПНПУ імені В.Г. Короленка, доцентом Інгою Капустян були обговорені питання перспективи подальшої співпраці між університетами, академічної мобільності студентів і викладачів, підготовки до Міжнародної науково-наукової конференції «Північний вітер: скандинавський світ в освіті, науці і культурі України» (7-8 листопада 2019 р.).
На базі Науково-методичного центру якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури ПНПУ імені В.Г. Короленка Catherine Watson провела цікавий workshop щодо впровадження методики CLIL. Вона яскраво представила досвід білінгвальної освіти у Данії.
У workshop взяли участь студенти факультету філології та журналістики, аспіранти кафедри світової літератури, здобувачі вищої освіти – учасники програми Erasmus+, які навчалися в Данії, а також ректор університету Микола Степаненко та викладачі. У формі невимушеного діалогу були обговорені питання соціокультурної ситуації в Україні та Європі, головні завдання філологічної освіти на сучасному етапі, її практичне спрямування на формування життєвих умінь і навичок міжкультурної комунікації.
Директор Науково-методичного центру якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури, професор Ольга Ніколенко представила до уваги Catherine Watson серію підручників із зарубіжної літератури (створених під її керівництвом), у яких запроваджено формування білінгвальних компетентностей у процесі вивчення творів письменників різних країн світу.
Обмін досвідом викладання мови та літератури Данії та України є потужною базою для покращення гуманітарної ситуації у світі, підвищення рівня культури молоді, укріплення миру і дружби між народами.