На катедрі загального і слов’янського мовознавства та іноземних мов підбито підсумки конкурсу віртуальної Великодньої листівки
У традиціях багатьох європейських народів постулюється, що радість від воскресіння Христа триває 40 днів, отож упродовж цього періоду в навчальних закладах проводяться найрізноманітніші виховні заходи.
Конкурс англомовної віртуальної Великодньої листівки, проведений на катедрі загального і слов’янського мовознавства та іноземних мов, розпочався 19.04.2020 р., а 23.04.2020 р. студентське журі у складі Вікторії Андрущенко (голова), Юлії Мащенко та Альони Ткаченко підбило підсумки заходу.
Умова конкурсу – створена на платформі графічного дизайну авторська англомовна листівка.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/завантаження-1-1024x726.png)
Перше місце виборола робота другокурсниці Олени Князєвої із світлиною усміхненої мисткині та розписаними нею крашанками.
На другому місці – листівки, які створили Богдана Кравець та Альона Ткаченко. розпочався 19.04.2020 р., а 23.04.2020 р. студентське журі у складі Вікторії Андрущенко (голова), Юлії Мащенко та Альони Ткаченко підбило підсумки заходу.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/Our-best-Easter-cards-1-1024x819.jpg)
Третім місцем журі відзначило творчі проєкти Вікторії Андрущенко, Маргарити Ткаченко, Юлії Мащенко.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/Our-best-Easter-cards-2-1-1024x819.jpg)
Катедра щиро вітає переможців та дякує кожному з учасників.