Фестиваль хайку «Що я побачив цієї весни»
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/ф1-1-1024x724.jpg)
21-24 квітня 2020 року у рамках Тижня факультету філології та журналістики-2020 відбувся фестиваль хайку «Що я побачив цієї весни». Учасники фестивалю поділилися своїми враженнями і творчістю та опублікували власні поетичні мініатюри українською, англійською та німецькою мовами, додавши відповідні світлини чи малюнки.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/ф2-1-1024x768.jpg)
Ініціатором фестивалю виступила доцент кафедри англійської та німецької філології Тетяна Луньова, потужну організаційну підтримку надала заступник декана факультету з виховної роботи Людмила Дейна.
Фестиваль відкрила доцент кафедри журналістики Марина Свалова, незабаром долучилися старший викладач Оксана Зелік і заступник декана з виховної роботи Людмила Дейна. Фестиваль власним німецькомовним хайку підтримала декан факультету доцент Оксана Кирильчук. Участь у фестивалі взяли Печеник Юлія (ГФ-47), Бушкіна Варвара (ГФ-47), Крайнюк Юлія (Ін (а/с)-46, Науменко Анна (ГФ-47), Івасенко Ніна (Ін(н/а)-49) – з двома творами, Іванова Тетяна (ГФ-47) – з двома творами і Зеленська Дарина (Ін (а/с)-46).
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/ф3-1-1024x768.jpg)
Фестиваль хайку став органічною частиною творчого простору факультету філології та журналістики.
Переглянути хайку можна за посиланням: