На факультеті філології та журналістики стартував новий сезон Читацького клубу
20 жовтня 2020 р. відбулося перше засідання 2 сезону студентського Читацького клубу. Студенти і викладачі зібралися на платформі ZOOM, щоб обговорити книжки про захисників і захисниць на різних фронтах.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/121555870_3406241479466605_2920047257046966749_n.png)
Учасники засідання говорили про дуже важливі книги: «АД 242», «Дівчата зрізають коси» Євгенії Подобної , «Карателі» Влада Якушева , «Доця» Тамари Горіха Зерня, «Мої запасні життя» Ірини Славінської, «Іван і Феба» Оксани Луцишиної, «Поза межами болю» Осипа Турянського, «65 українських шедеврів» Діани Клочко.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/11.png)
Кожен акцентував на різних аспектах захисту, формах захисту, по-своєму інтерпретував поняття захисту, бачення того, що варте захисту, теж мало багато інтерпретацій. Розмова видалася дуже цікавою і змістовною.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/42.png)
Також на засіданні визначилися із темою наступної зустрічі – «Наші Інші» (формулювання запозичили в Олесі Яремчук).
Запрошуємо охочих долучатися до розмови про важливі книжки.