Студентка факультету філології та журналістики перемогла в конкурсі на здобуття стипендії імені Героя Небесної Сотні – Героя України Ігоря Сердюка
Напередодні Дня Гідності та Свободи серед студентської молоді та наукової еліти області визначили стипендіатів премії імені Героя Небесної сотні Ігоря Сердюка. Почесну відзнаку цьогоріч у категорії «Студенти закладів вищої освіти» отримала й наша студентка IV курсу Марина Тихоненко, старанна відмінниця, голова студентського наукового товариства університету, учасниця наукових конференцій, університетських подій, ведуча та організаторка факультетських заходів.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/Тихоненко-Марина-1021x1024.jpg)
Щиро вітаємо стипендіатку! Бажаємо успіхів у навчанні, наукових здобутків, реалізації в професійній діяльності!