РЕЗУЛЬТАТИ V КОНКУРСУ ЗНАВЦІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

Декан факультету філології та журналістики доцент Оксана Кирильчук, кафедра англійської та німецької філології (завідувач кафедри доцент Марина Зуєнко), кафедра світової літератури (завідувач кафедри професор Ольга Ніколенко) Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка щиро вітають переможців та номінантів V Конкурсу знавців англійської мови та зарубіжної літератури для учнівської молоді, заключний етап якого відбувся в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка 20-21 травня 2021  року.

Журі Конкурсу відзначило високий рівень знань з англійської мови та зарубіжної літератури і значний творчий потенціал учасників конкурсу, які посіли призові місця та виявили свої здібності в різних номінаціях.

Грамоти та сертифікати будуть передані адміністрації закладів середньої освіти до 9 червня 2021 року.

Щиро вітаємо переможців і запрошуємо на навчання до Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка!

5 клас

Гран-прі конкурсу

Сапєгіна Марія, Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А. С. Макаренка Полтавської обласної ради»

1 місце

Нужна Ємілія,   Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

Щербина Софія, КЗ «Полтавська загальноосвітня школа 1-3 ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області»

Андріашевський Андрій, Стрельцов Денис, Швець Анна, Мартиненко Вероніка, Удовіченко Іван, Дубровіна Софія, Яловець Назар, Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

2 місце

Кішінець Василіса, КЗ «Полтавська загальноосвітня школа 1-3 ступенів № 9 Полтавської міської ради Полтавської області»

Андріашевський Андрій, Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

Павелко Поліна,  КЗ «Полтавська  загальноосвітня школа 1-3 ступенів № 20 Полтавської міської ради Полтавської області»

Бородінова  Марина, Полтавський навчально-виховний комплекс №16 Полтавської міської ради Полтавської області

Воловод Дар’я, Малиш Вероніка, Міронова Марія,   Міхальова Мілана   Полтавська гімназія №32 Полтавської міської ради Полтавської області

3 місце

Біленко Марія,  КЗ «Полтавська загальноосвітня школа 1-3 ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області»

Масуді Ава,       КЗ «Полтавська гімназія №31 Полтавської міської ради Полтавської області»

Базилєва Тетяна,       Полтавська гімназія №32 Полтавської міської ради Полтавської області

Корнієнко Дана,  Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

Теслюк Тимур, КЗ «Полтавська загальноосвітня школа 1-3 ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області»

Номінація «Акторська майстерність»

Омельченко Вероника, КЗ «Полтавська загальноосвітня школа 1-3 ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області»

Номінація «Найкращий художній опис»

Головня Діана, Полтавська загальноосвітня школа 1-3 ступенів № 10 ім. В. Г. Короленка Полтавської міської ради Полтавської області

Вовк Ольга,      КЗ «Полтавська загальноосвітня школа 1-3 ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області»

Номінація «Кращий декламатор»

Беспалова Веронiка,  КЗ «Полтавська гімназія №32 Полтавської міської ради Полтавської області»

Номінація «Оригінальність стилю»

Домненко Анастасія,  КЗ «Полтавська загальноосвітня школа 1-3 ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області»

Номінація «виконавська майстерність»

Сліпак Ілля,   Полтавська гімназія №17 Полтавської міської ради Полтавської області

Номінація «потужний творчий потенціал»

Гладченко Гліб,   Полтавська гімназія №32 Полтавської міської ради Полтавської області

Чован Анна,  КЗ «Полтавська загальноосвітня школа 1-3 ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області»

Афанасьева Марія, Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

 6 клас

Гран-прі конкурсу

Мащенко Анна,  Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

1 МІСЦЕ

Іваницька Ірина, Полтавська гімназія №31 Полтавської міської ради Полтавської області

Іванова Анастасія,     Полтавська гімназія №13 Полтавської міської ради Полтавської області

Козіна Анастасія,       Полтавська гімназія №17 Полтавської міської ради Полтавської області

Лаптєва Софія,  КЗ «Полтавська загальноосвітня школа 1-3 ступенів №9 Полтавської міської ради Полтавської області»

2 місце

Краснобаєва Орина, Полтавська гімназія №32 Полтавської міської ради Полтавської області

Шеремет Катерина, Полтавська гімназія №32 Полтавської міської ради Полтавської області

3 місце

Харченко Віра, Піщанський ліцей Красноградської міської ради Харківської  області

НОМІНАЦІЯ «НАЙКРАЩЕ ЕСЕ»

Курпітко Єлизавета, КЗ «Полтавська загальноосвітня школа 1-3 ступенів №9 Полтавської міської ради Полтавської області»

Номінація «Найкраща пісня»

Овсій Софія, Правденко Поліна,         Опорний заклад «Диканський навчально-виховний комплекс імені М. В. Гоголя «Загальноосвітня школа I-III ступенів дошкільний навчальний заклад» Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області»

Номінація «ПОТУЖНИЙ ТВОРЧИЙ ПОТЕНЦІАЛ»

Удод Максим, Піщанський ліцей Красноградської міської ради Харківської  області

  7 КЛАС

ГРАН-ПРІ КОНКУРСУ

Паленка Марія, Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області

1 місце

Гайворонська Софія, Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Заводської міської ради Миргородського району

Гришко Барбара,      Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

2 місце

Мартус Єва, Полтавська гімназія № 31 Полтавської міської ради Полтавської області

Дорошенко Олександра,Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

Клепець Марія, Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 10 імені В. Г. Короленка

Хоменко Марія, Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

Шиян Софія, Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області

3 місце

Лебідь Василиса, Полтавський навчально-виховний комплекс 16 Полтавської міської ради Полтавської області

Федченко Аліса, Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Полтавської міської ради Полтавської області

Мяло Діана, Полтавська гімназія № 31 Полтавської міської ради Полтавської області

Шерстюк Іванна, Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради полтавської області

Номінація «ПОТУЖНИЙ ТВОРЧИЙ ПОТЕНЦІАЛ»

Власенко Анастасія, КЗ «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області»

Номінація «виконавська майстерність»

Горовенко Станіслав,         КЗ «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області»

Дупак Поліна, Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради полтавської області

Пустяк Марія,   Полтавська гімназія № 31 Полтавської міської ради Полтавської області

Номінація «Експресивність виконання»

Котвицька Анастасія,         Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради полтавської області

Кіт Руслан,        КЗ «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області»

Кравченко Арсеній,   Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради полтавської області

НОМІНАЦІЯ «ПОТУЖНИЙ ТВОРЧИЙ ПОТЕНЦІАЛ»

Осипенко Мілана,      Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради полтавської області

Полєвікова Олександра, ОЗ «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В. Гоголя «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області»

Павліш  Роман, Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради полтавської області

8 клас

Гран-прі конкурсу

Кушнірова Ольга, Пасинога Дар’я, Писаренко Анастасія, Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради


Пасинога Дар’я, Найдьон Стефанія, Кушнірова Ольга, Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради

1 місце

Кібкало Варвара, КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Полтавської міської ради Полтавської області»

Ставіцька Валерія, КЗ «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 28 Полтавської міської ради Полтавської області»

Лук’яненко Олександра, Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради

2 місце

Ситник Кристина, Полтавська гімназія № 17 Полтавської міської ради Полтавської області

Сивко Валерія, Полтавська гімназія № 31 Полтавської міської ради Полтавської області

Гончаров Ілля, Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

Мручковська Анастасія, Полтавська гімназія № 31 Полтавської міської ради Полтавської області

Бойко Вероніка, КЗ «Полтавська гімназія № 32 Полтавської міської ради Полтавської області»

3 місце

Бобок Дар’я, Полтавська гімназія № 31 Полтавської міської ради Полтавської області

Яковлєва Юлія, Полтавська гімназія № 33 Полтавської міської ради Полтавської області

Онищенко Софія, Полтавська гімназія № 33 Полтавської міської ради Полтавської області

Онищенко Уляна, Полтавська гімназія № 33 Полтавської міської ради Полтавської області

Голуб Михайло, КЗ «Полтавська гімназія № 32 Полтавської міської ради Полтавської області»

Мірських Софія, КЗ «Полтавська гімназія № 32 Полтавської міської ради Полтавської області»

Номінація «Експресивність виконання»

Захлєбіна Анна,         Попівська філія КЗ «Наталинський ліцей Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області»

Кернична Софія, Полтавська гімназія № 33 Полтавської міської ради Полтавської області

Помаз Володимир, Полтавська гімназія № 33 Полтавської міської ради Полтавської області

                     НОМІНАЦІЯ «ПОТУЖНИЙ ТВОРЧИЙ ПОТЕНЦІАЛ»

Редька Дар’я,    КЗ «Полтавська гімназія № 32 Полтавської міської ради Полтавської області»

Савченко Анастасія, Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

Будна Софія, КЗ «Полтавська гімназія № 32 Полтавської міської ради Полтавської області»

    НОМІНАЦІЯ «НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРЧОГО ЗАВДАННЯ»

Солодовник Дарія, Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

Шкурат Володимир,           Опорний заклад «Диканський навчально-виховний комплекс імені М. В. Гоголя «Загальноосвітня школа I-III ступенів дошкільний навчальний заклад» Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області»

Ткаченко Вікторія,    Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

9 клас

Гран-прі конкурсу

Кандиба Дарина        , Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 ім. В. Г. Короленка Полтавської міської ради Полтавської області

1 МІСЦЕ

Кущ Дарина,     Піщанський ліцей Красноградської міської ради Харківської  області

Терещенко Поліна,    КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області»

2 місце

Бондарчук Софія, Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Заводської міської ради Миргородського району

Долженкова Олександра,  Піщанський ліцей Красноградської міської ради Харківської  області

3 місце

Фролов Іван, Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 37 Полтавської міської ради Полтавської області

Ковтун Ігор,  Опорний заклад «Диканський навчально-виховний комплекс імені М. В. Гоголя «Загальноосвітня школа I-III ступенів дошкільний навчальний заклад» Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області»

Соколовський Влад, Полтавська гімназія №32 Полтавської міської ради Полтавської області

НОМІНАЦІЯ «НАЙКРАЩЕ ЕСЕ»

Завора Ангеліна,        КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області»

НОМІНАЦІЯ «НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРЧОГО ЗАВДАННЯ»

Сиромятнікова Євгенія, Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 Полтавської міської ради Полтавської області»

10 клас

Гран-прі конкурсу

Журов Максим, Опорний заклад «Диканський навчально-виховний комплекс імені М. В. Гоголя «Загальноосвітня школа I-III ступенів дошкільний навчальний заклад» Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області»

1 МІСЦЕ

Дажук Кароліна, Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

Рябіко Тетяна,  КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області»

2 місце

Логінова Анастасія, Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

Гузік Марія,  КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області»

3 місце

Януш Даяна, Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

Мамонтова Вероніка, Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

Номінація «Потужний творчий потенціал»

Гагіна Яніна, Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

НОМІНАЦІЯ «НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРЧОГО ЗАВДАННЯ»

Кучеренко Ксенія, Полтавська гімназія №32 Полтавської міської ради Полтавської області

                                  НОМІНАЦІЯ «НАЙКРАЩЕ ЕСЕ»

Буйвалова Валентина, Науковий ліцей № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

11 клас

Гран-прі конкурсу

Чібішева Марта, Полтавська гімназія №33 Полтавської міської ради Полтавської області

1 місце

Брижань Володимир, КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області»

2 місце

Тимошенко Аліна,     КЗ «Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради»

Більчук Юлія,   КЗ  «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Полтавської міської ради Полтавської області»

3 МІСЦЕ

Ісаєнко Вікторія, КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Полтавської міської ради Полтавської області»

Номінація «Потужний творчий потенціал»

Веклич Марія, КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Полтавської міської ради Полтавської області»

Інші новини: