Знайомство студентів-першокурсників з історико-культурною спадщиною Полтави засобами англійської мови
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/1-2-1024x769.jpg)
14 вересня 2021 р. студенти групи Ін-18 (які поглиблено вивчають іноземні мови) факультету філології та журналістики разом з викладачами доц. Тимінською І. М. та доц. Воскобойник В. І. (куратором групи) провели англомовну екскурсію в історичному центрі м. Полтави. Студенти, які приїхали навчатися до Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка з різних куточків України, виступили у ролі англомовних гідів. Вони підготували цікаві розповіді про визначні пам’ятники, музеї та парки нашого міста.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/2-3-1024x768.jpg)
Знайомство студентів-першокурсників з Полтавою розпочалося біля навчального корпусу університету, де студенти розповіли англійською мовою про університет, основні історичні події, які відбувалися в місті, його освітні та культурні заклади. Потім студенти ознайомилися з історичним центром Полтави та її історико-культурними пам’ятками, починаючи від Корпусного саду та закінчуючи Білою альтанкою.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/3-3-1024x768.jpg)
Спілкування англійською мовою в невимушеній атмосфері, тепла та взаємна підтримка одногрупників під час розповідей англійською мовою стало для майбутніх філологів гарним досвідом застосування своїх знань та навичок англомовного спілкування в практичній діяльності. До того ж студенти дізналися багато цікавих фактів про місто. На закінчення екскурсії здобувачі вищої освіти запропонували й надалі проводити подібні ознайомлювальні англомовні тури в музеях міста Полтави.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/4-4-1024x768.jpg)