Студентка факультету філології та журналістики ПНПУ імені В. Г. Короленка успішно завершила навчання за міжнародною програмою паралельного дипломування
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/Фото-1-768x1024.jpg)
Магістрантка Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Юлія Перцева завершила навчання за програмою паралельного дипломування та отримала диплом бакалавра європейського зразка Вищої лінгвістичної школи в Ченстохові, Польща (WSL). Крім того студентка цього року завершує своє навчання на другому магістерському рівні за освітньою програмою “Середня освіта (Мова і література (англійська))”, предметна спеціальність 014.021 Середня освіта (Англійська мова і література).
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/Фото-2.jpg)
Юлія Перцева розпочала навчання у 2019 р., успішно склала три сесії та державний іспит у Вищій лінгвістичній школі в Ченстохові (WSL). Передувало навчанню підписання угоди про участь у програмі та узгодження навчальних планів. Студентка факультету філології та журналістики Юлія отримала диплом зі спеціальності «Англійська філологія» (спеціалізація – англійська мова в бізнесі).
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/Фото-3_Диплом_для-публікації_Перцева-1024x734.png)
Факультет філології та журналістики щиро вітає Юлію Перцеву з успішним завершенням навчання та бажаємо подальших наукових та кар’єрних звершень та перемог у всіх починаннях!