В університеті визначили переможців ІV Конкурсу соціальної реклами

Конкурс соціальної реклами читання у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка цього року відбувся учетверте. Його мета – популяризувати читання серед молоді. Для залучення якнайширшої аудиторії організатори заходу – викладачі кафедри журналістики – пропонують створювати проєкти у форматах плакату, буктрейлера, коміксу й відеоролика.

Традиційно переможців творчого змагання оголошують до Міжнародного дня дарування книг 14 лютого. Цьогоріч на розгляд журі конкурсу надіслали близько 60 проєктів від вихованців навчальних закладів Полтави, Кременчука, Хоролу, Лубен, Решетилівки, Кривого рогу.

Церемонія нагородження відбулась онлайн 14 лютого. У заході взяли участь учасники конкурсу, викладачі кафедри журналістики, очільниця факультету філології та журналістики Оксана Кирильчук, яка зауважила, що високий інтерес  сучасної молоді до книги у різних її проявах є передумовою їхніх майбутніх успіхів у професійному зростанні.

Переможці ІІІ Конкурс соціальної реклами читання:

У категорії «Буктрейлер»

Гран-прі

Артем Ребров, Олексій Оголь (Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою)

І місце

Артем Лябах (Ісківська ЗОШ I-III ступенів  Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області); Мая Розиєва (Зразковий художній колектив гурток літератури та публіцистики «Діалог» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради (група вищого рівня І року навчання)

ІІ місце

Монахова Анастасія (Науковий ліцей «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка); Гузик Ангеліна, Джурадзе Дем’ян, Троценко Назар  (Хорольський навчально-виховний комплекс Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області)

ІІІ місце

Марія Бегмат (Зразковий художній колектив гурток літератури та публіцистики «Діалог» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради (група вищого рівня І року навчання); Валерія Горюха (Науковий ліцей «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка); Владислава Калініченко (ОЗ «Хорольська гімназія Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області»); Соломія Кужик, Єлизавета Богун, Дар’я Пасинога, Ольга Кушнірова (Науковий ліцей №3 Полтавської міської ради)

У категорії «Відеоролик»

І місце

Зразковий художній колектив гурток «Юний журналіст» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради,  проєкт «Життя під обкладинками».

ІІ місце

Ксенія Ковальова (Лубенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Лубенської міської ради Полтавської області); Гурток «Журналістика» Кобеляцький будинок дитячої та юнацької творчості імені М. А. Касьяна, проєкт «Читання – це круто».

ІІІ місце

Данило Рабовлюк (Новаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.М. Щербаня Лубенської міської ради, Лубенського району Полтавської області); Анастасія Іпатова, Вікторія Михайленко, Карина Чернявська (Березотіцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівЛубенської міської ради Лубенського районуПолтавської області); Анна Писаренко та Юлія Савченко (Лубенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Лубенської міської ради Полтавської області).

У категорії «Плакат»

І місце

Марія Тертична (Науковий ліцей «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка)

ІІ місце

Кіра Нестеренко, Діана Левківська (Гурток образотворчого мистецтва «Малювака» Решетилівської філії ОЦЕВУМ); Аастасія Ткачук (Ліцей №17 «Інтелект» Полтавської міської ради); Анастасія Волощенко (Ліцей №17 «Інтелект» Полтавської міської ради)

ІІІ місце

Мілана Семко, Марія Бондаренко, Даяна Жлассі, Іван Овсій  (Ліцей №13 «Успіх» Полтавської міської ради); Єлизавета Бачманова (Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області); Поліна Гузик (Хорольський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Хорольської міської ради  Лубенського району Полтавської області)

У категорії «Комікс»

І місце

Артур Косяк (Лубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №8 Лубенської міської ради Полтавської області)

ІІ місце

 Єлизавета Правник (Новаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.М. Щербаня Лубенської міської ради, Лубенського району Полтавської області); Фіонік Вікторія (Лубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №8 Лубенської міської ради Полтавської області)

ІІІ місце

Анастасія Буцківська, Валерія Головань, Анастасія Андреєва (Лубенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 Лубенської міської ради Полтавської області); Софія Ремига (Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 26 Полтавської міської ради Полтавської області); Олександра Шкурапет (Науковий ліцей «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка) Докладніше про переможців у номінаціях і творчі проєкти конкурсантів дивіться на сайті кафедри журналістики:

http://kafjournalistik.com.ua/?page_id=1497

Інші новини: