Доцентка кафедри англійської та німецької філології Тетяна Луньова взяла участь у Літературній середі Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo1-1-1024x576.png)
Темою зустрічі стала нова казка для дітей Тетяни Луньової «Янголяткова абетка», яка вийшла друком восени 2021 року.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo2-1024x684.jpg)
Під час зустрічі доцентка Тетяна Луньова у доступній дітям формі висвітлила питання практичної і символічної ролі алфавітів у культурі й необхідності збереження мовної різноманітності. Ці питання належать до кола питань, які розкриваються в курсі «Мова, культура, суспільство», запровадженого в освітній процес на факультеті філології та журналістики ПНПУ імені В. Г. Короленка в рамках реалізації проєкту ERASMUS+ KA2. Викладачка й письменниця скористалася зустріччю з маленькими читачами, щоб транслювати важливі для сучасної Європейської гуманітарної освіти цінності поваги до рідної мови і культури й необхідності збереження мовної різноманітності.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo3-1024x684.jpg)