Урочистості з нагоди випуску бакалаврів факультету філології та журналістики
30 червня 2022 р. відбулася онлайн-зустріч з нагоди випуску бакалаврів факультету філології та журналістики. Студенти отримали низку щирих привітань від професорсько-викладацького складу, який відкривав для них наукові горизонти, підтверджуючи вірність традиціям фундаторів і корифеїв вітчизняної науки та впроваджуючи освітні інновації.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/07/ФОТО-1.jpg)
Зустріч відкрила очільниця факультету Оксана Кирильчук, яка привітала цьогорічних випускників зі здобуттям освітнього ступеня бакалавра, побажавши їм упевнено йти по життю, не зупинятися на досягнутому й продовжувати здобуття вищої освіти на магістерському рівні.
З вітальним словом виступила завідувачка кафедри української мови Ірина Павлова, яка подякувала студентам за натхненну співпрацю в навчальний та позанавчальний час, а батькам випускників – за виховання дітей. Серед побажань доцентки – добробут, творчі злети та філософське ставлення до будь-яких труднощів.
Доцентка кафедри світової літератури Ольга Орлова наголосила на важливості правильного розподілу студентами власного часу для досягнення бажаних успіхів і побажала їм перемог на життєвому шляху у вільній та непереможній Україні.
Завідувачка кафедри журналістики Світлана Семенко висловила впевненість у тому, що бакалаври перемагатимуть на всіх фронтах і неодмінно реалізують свій потенціал в обраній професії.
Родзинкою зустрічі стало відеопривітання від студентської ради факультету, яку представляли ведучі заходу Владислав Ганнущенко та Олександра Усатенко.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/07/ФОТО2.jpg)
Випускники-бакалаври щиро подякували викладачам за набуті знання, проведений час упродовж чотирьох років навчання, привітання та побажання присутніх на святковій зустрічі.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/07/ФОТО-3.jpg)
Бакалаври 2022 року випуску – гордість факультету філології та журналістики. Переконані, що вони продовжать славні традиції Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка та будуть гордо нести ім’я випускника-короленківця!