Магістрантка факультету філології та журналістики Тихоненко Марина долучилася до Всеукраїнського патріотичного марафону «Моя Україна»
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/2-1024x576.jpg)
Магістрантка факультету філології та журналістики Полтавського національного педагагогічного університету Тихоненко Марина долучилася до Всеукраїнського патріотичного марафону «Моя Україна», зорганізованого ГО « Інноваційні обрії». 22 жовтня відбулось нагородження в режимі онлайн. До зустрічі доєднались, зокрема, й почесні гості Кремінь Тарас Дмитровович, уповноважений із захисту державної мови, і Прохорчук Олександр Михайлович, член ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/3-1024x576.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/4-1024x576.jpg)
Наприкінці заходу Марині Тихоненко було надано слово: «Від імені усіх учасників щиро дякуємо Вам за організацію та проведення цікавого та потрібного конкурсу. Ви робите надзвичайно корисну справу сьогодення, утверджуєте українську мову і сам її престиж як в Україні, так і за її межами. Бажаю міцного здоров’я і непереборного оптимізму в цей непростий час!»
Нашу студентку відзначено диплом лауреата. Дякуємо за активну громадянську позицію! Наближаємо Велику Перемогу разом!
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/1-1-719x1024.jpg)