Старша викладачка Людмила Дейна з нагоди Дня української писемности та мови виступила з доповіддю на засіданні «Школи педагогічної майстерності»
До Дня української писемности та мови старша викладачка кафедри української мови Людмила Дейна 8 листопада виступила з доповіддю «Правописні новації – 2019» на засіданні «Школи педагогічної майстерності» педагогічних працівників Полтавського ОЦЕВУМу.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/1-1024x682.jpg)
На запрошення педагогічного колективу Людмила Дейна радо долучилася до проведення циклу занять, організованого керівництвом позашкільного навчального закладу. Метою цих заходів є поглиблення мовних знань полтавських освітян і освітянок, позаяк розвивання власної мовної компетентності є невід’ємним складником фахової майстерності педагога й обов’язком кожного громадянина України.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/2-1024x682.jpg)
Під час доповіді Людмила Володимирівна наголосила, зокрема, на аспектах мовного законодавства, що безпосередньо стосуються освітньої галузі, окреслила причини й передумови внесення змін до правопису, а також, звісно, докладно розповіла про обов’язкові та варіантні новації в орфографічно-пунктуаційній системі української мови, пояснила особливості їх відтворення в усному та писемному мовленні.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/3-1-724x1024.jpg)
Приємно відзначити, що культурно-просвітницька бесіда відбулася в теплій, дружній та затишній атмосфері. Дякуємо керівництву й колективу Полтавського ОЦЕВУМу за плідну співпрацю!