Співпраця кафедри журналістики зі стейкголдерами й громадськими медійними організаціями
З метою удосконалення освітніх програм для першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 061 Журналістика кафедра журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка активно співпрацює із стейкголдерами й громадськими медійними організаціями. У рамках такого співробітництва 10 листопада 2022 р. на засідання кафедри журналістики завітали начальник відділу комунікацій ГПУ «Полтавагазвидобування» Юрій Ісаєв та очільниця ГО «ПОЛТАВСЬКИЙ «ПРЕСА КЛУБ»» Ірина Курочка.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/11-1024x771.jpg)
Юрій Ісаєв проінформував присутніх про особливості роботи відділів комунікації місцевих громад і можливості проходження виробничої практики з подальшим працевлаштуванням здобувачів спеціальності 061 Журналістика, дав поради щодо вдосконалення змістового наповнення освітньої компоненти «Практикум із регіональної журналістики».
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/2222-1024x771.jpg)
Кафедрали разом з Іриною Курочкою обговорили стратегії реалізації спільного проєкту зі створення онлайн-музею історії полтавської журналістики, проведення гендерного моніторингу полтавських медіа.
Ірина Курочка і Юрій Ісаєв подарували книги для навчальних дисциплін «Стратегії розвитку світової журналістики» і «Практикум із регіональної журналістики». Викладачі подякували за цінні поради й підтримку освітньо-організаційних стратегій кафедри журналістики.