Третя гостьова лекція професора Яна Борма (Університет Версаль-Сен-Кантен-ан-Івлін, Франція) з циклу лекцій про британську мандрівну літературу на факультеті філології та журналістики у 2022-2023 н.р.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/1_23_11-1024x576.png)
23 листопада 2022 року професор Ян Борм (Університет Версаль-Сен-Кантен-ан-Івлін (Франція), почесний професор ПНПУ імені В.Г. Короленка) прочитав третю лекцію з авторського циклу лекцій про британську мандрівну літературу. Лекція була адресована насамперед студентам факультету філології та журналістики, які опановують англійську мову як фах. Також до лекції долучилися студенти з Франції, які вивчають британську літературу в Університеті Версаль-Сен-Кантен-ан-Івлін.
Лекція була присвячена творчості видатного британського письменника Патріка Лі Фермора. Професор Борм ґрунтовно висвітлив основні етапи становлення митця, охарактеризував соціальний і культурний контексти, у яких жив і прицював письменник, детально розкрив стилістичні особливості його творів.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/2_23_11-1024x576.png)
Під час лекції професор Борм поділився висновками зі своєї нової статті, присвяченої Патріку Лі Фермору, завдяки чому студенти факультету філології та журналістики отримали важливу для їхнього професійного розвитку можливість ознайомитися з найновішими знахідками у вивченні творчості видатного майстра жанру мандрівної літератури.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/3_23_11-1024x576.png)
Модерувала лекцію доцентка кафедри англійської та німецької філології Тетяна Луньова.