Гостьова лекція адюнкт-лекторки Вікі Папаєоргіу (Aegean College, Афіни, Греція) на факультеті філології та журналістики
25 листопада Вікі Папаєоргіу,адюнкт-лекторка Aegean College (Афіни, Греція) і викладачка англійської мови як іноземної в Британській раді (Афіни, Греція), прочитала лекцію для студентів факультету філології та журналістики, які опановують англійську мову як фахову дисципліну.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Vicky1-1024x576.png)
Лекція була присвячена актуальній темі викликів, які постали перед учителями англійської мови у сучасному світі, і мала назву «Вивчення і викладання англійської мови поміж культурами: постійно переосмислюючи освіту у 21 столітті».
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Vicky2-1024x553.png)
Лекторку привітала завідувачка кафедри англійської та німецької філології докторка філологічних наук доцентка Марина Зуєнко, наголосивши на важливості гостьових лекцій у підготовці студентів, які вивчають англійську мову, і подякувавши лекторці за підтримку української освіти в час надважких випробувань. Також Марина Зуєнко підкреслила, що кафедра англійської та німецької філології розширює географію міжнародної співпраці і має за честь вперше вітати викладачку з Греції.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Vicky3-1024x689.png)
Також з вітальним словом до лекторки звернулася начальниця Відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків доцентка Ірина Когут, зазначивши, що гостьові лекції зарубіжних партнерів ПНПУ імені В.Г. Короленка засвідчують солідарність у розбудові спільного демократичного освітнього простору.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Vicky4-1024x576.png)
Лекція пройшли надзвичайно динамічно. Лекторка порушила ціле коло актуальних питань, зокрема про необхідність навчання критичного мислення, навичок співпраці, уміння приймати виважені рішення, виявляти креативності та здатності відчувати і виявляти емпатію під час навчання англійської мови.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Vicky5-1024x577.png)
По завершенню доповіді розгорнулася жвава дискусія між слухачами лекції та доповідачкою. Надзвичайно продуктивною була можливість використовувати англійську мову як засіб спілкування між культурами і про різні культури.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Vicky6-1024x576.png)
Лекцію організувала і модерувала доцентка кафедри англійської та німецької філології Тетяна Луньова.