На факультеті філології та журналістики відбувся просвітницько-профорієнтаційний захід для школярів Полтавщини
7 березня 2023 року на віртуальні гостини до факультету філології та журналістики й кафедри української мови завітали учні та вчителі-словесники шкіл міста Заводське Миргородського району та Ромоданівської територіальної громади.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-1-1024x692.png)
До присутніх з вітальним словом звернулася декан Оксана Кирильчук. Вона провела для школярів і колег-педагогів віртуальну екскурсію авдиторіями, навчальними центрами й рекреаціями факультету, розповіла про чинні освітні програми філологічного та журналістського спрямування й запросила майбутніх вступників на навчання до Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, де створено всі необхідні умови для фахового становлення та зростання висококваліфікованих філологів-педагогів, філологів-дослідників, перекладачів, журналістів.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-1-1024x576.png)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-3-1024x576.png)
Завідувачка кафедри української мови Ірина Павлова докладно ознайомила учнів із освітніми програмами, за якими навчаються студенти, що обрали спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) та 035.01 Філологія (Українська мова і література). Ірина Григорівна, зокрема, наголосила й на винятковій значущості вправного, професійного володіння словом і затребуваності фахівців-словесників на сучасному ринку праці.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/4-1024x624.png)
Зустріч зі старшокласниками й колегами-словесниками продовжила старша викладачка кафедри української мови Людмила Дейна з мінілекцією про новації Українського правопису й особливості їх імплементації в освітній процес та в мовленнєве повсякдення українців.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/5-1024x591.png)
Крім того, Людмила Володимирівна закцентувала на важливості постійного саморозвитку, прагнення до пізнання нового й шанобливого ставлення до рідної мови, яка нині направду стала нашим захистом, оберегом і нашою зброєю.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/6-1024x576.png)