Лекційно-практичне заняття для учнів Наукового ліцею № 3 на базі «Лінгвістичного центру» кафедри української мови
5 квітня 2023 року на базі навчально-наукової лабораторії «Лінгвістичний центр» відбулось лекційно-практичне заняття для учнів 10 класу Наукового ліцею № 3 м. Полтави. У рамках наукової практики школярів обговорення новацій української правописної системи провела старша викладачка кафедри української мови Людмила Дейна.
![](https://test.digitalskills.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-1-1.jpg)
Людмила Володимирівна докладно ознайомила десятикласників і десятикласниць із обов’язковими та варіативними нововведеннями Українського правопису в редакції 2019 року, а також запропонувала закріпити отримані знання на практиці, виконавши кілька практичних завдань на редагування публіцистичних текстів.
![](https://test.digitalskills.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-1-1.jpg)
Запропонована тема викликала низку запитань і жваве обговорення, що, безперечно, свідчить про небайдужість та допитливість полтавських ліцеїстів.
![](https://test.digitalskills.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/3-1-1.jpg)
Кафедра української мови й факультет філології та журналістики завжди відкриті для наукової, навчально-методичної й творчої співпраці зі школярською молоддю та педагогічним колективом!