У рамках «Місяць позашкілля» відбувся виховний захід «У дружбі наша сила» у Ліцеї № 17 «Інтелект» Полтавської міської ради
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/4-1.jpg)
9 червня 2023 року на базі літнього табору «Сонячний» пройшов виховний захід «У дружбі наша сила» у Ліцеї № 17 «Інтелект» Полтавської міської ради. Вихованці табору – один великий дружній колектив.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/2-1.jpg)
Учні прослухали інформацію про Міжнародний день друзів, ознайомилися з історією його виникнення, визначили такі риси друга: доброзичливість, вірність, надійність, толерантність, чесність, чуйність. Захід завершився виготовленням сувенірів.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/11.jpg)
Студентка другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) факультету філології та журналістики Марина Шевченко провела майстер-клас «Янголи для воїнів ЗСУ». Вихованці першого загону літнього табору виготовили подарунки для наших воїнів.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/10.jpg)
Віримо в перемогу! Дякуємо нашим захисникам!