Доцент кафедри української мови, член Громадської організації «Інноваційні обрії України» Тетяна Ніколашина – спікер другого засідання «Академії початківця»
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/Фото-1-6.jpg)
14 жовтня 2023 р. на другому засіданні «Академії початківця» Громадської організації «Інноваційні обрії України» Тетяна Ніколашина виступила з доповіддю «Урбанонімний простір м. Полтави за життя Івана Котляревського», окреслила процеси формування, видозміни місцевої топонімічної системи.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/Фото-2-3.jpg)
Такі заходи допомагають членам Громадської організації «Інноваційні обрії України» (голова – професор, доктор філологічних наук Тетяна Шарова) краще пізнавати один одного, шукати партнерів та конструювати ідеї для нових спільних проєктів, відкривати для себе нові горизонти.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/Фото-3-3.jpg)