Студентка факультету філології та журналістики Аліна Логвиновська посіла ІІІ місце в номінації «Декламація» у Міжнародному конкурсі «Змагаймось за нове життя!», присвяченому Лесі Українці
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/Фото-1-2.jpg)
Студентка групи УМ-51 факультету філології та журналістики Аліна Логвиновська (науковий керівник – доцент кафедри української мови Тетяна Ніколашина) посіла ІІІ місце в номінації «Декламація» у Міжнародному конкурсі «Змагаймось за нове життя!», присвяченому Лесі Українці, який проведено з ініціативи громадської організації «Культурно-просвітницьке Товариство “Джерело”», Центру сучасного мистецтва «Steinbarg Gallery» та родини Бурбак за сприяння Студії цифрової підтримки «TATO digital».
Бажаємо подальших успіхів та творчих здобутків студентці та науковому керівникові!
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/Фото-2-2.jpg)