Відбувся круглий стіл «Основні екологічні проблеми людства в англомовному дискурсі» у рамках Тижня факультету філології та журналістики
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/1-1-1-1024x576.png)
У рамках Тижня факультету філології та журналістики, відбувся круглий стіл у режимі Zoom конференції на тему: «Основні екологічні проблеми людства в англомовному дискурсі».
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/2-2-1024x576.png)
Модератором круглого столу виступила заступник декана з міжнародної діяльності, доцент кафедри англійської та німецької філології Кравченко Вікторія Леонідівна.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/3-2-1024x576.png)
Разом із студентами групи ГФ-37 було обговорено глобальну проблему екологічного забруднення. Учасники розглянули результати та наслідки впливу людської діяльності на екологію планети, що документально представлено в сучасному англомовному дискурсі. Захід супроводжувався активною та подекуди гострою дискусією в площині «екологія – забруднення– майбутнє».
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/4-3-1024x576.png)
Під час круглого столу відбулася жвава полеміка щодо діяльності еко-активістки Грети Тунберг і як її дії розглядають європейські соціологи.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/5-1024x576.png)
Підсумком обговорення була процитована давня індійська сентенція: «Природа – це не те, що ми отримали у спадщину від пращурів, а те що ми взяли у позику від нащадків». Дякуємо за високий інтерес до тематики круглого столу, і нехай саме Ваші дії по захисту навколишнього середовища допоможуть у спасінні нашої планети! ення– майбутнє».
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/6-1024x576.png)