Перша гостьова лекція професора Яна Борма (Університет Версаль-Сен-Кантен-ан-Івлін, Франція) з циклу лекцій про британську мандрівну літературу на факультеті філології та журналістики у 2022-2023 н.р.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/111-1024x576.png)
7 листопада 2002 року відбулася лекція професора Яна Борма (Університет Версаль-Сен-Кантен-ан-Івлін, Франція) з циклу лецій для студентів факультету філології та журналістики, які вивчають англійську мову як фах. Ця лекція відкрила запланований у 1 семестрі 2022-2023 н.р. цикл із 6 лекцій про британську мандрівну літературу, який став продовженням успішного циклу лекцій, прочитаних проф. Я. Бормом навесні та влітку 2022 року.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/222-1024x577.png)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/333-1024x577.png)
Розпочала лекцію завідувачка кафедри англійської та німецької філології докторка філологічних наук доцентка Марина Зуєнко, наголосивши на резонансі, який отримали попередні лекції проф. Я. Борма, і на важливості змісту лекцій в контексті фахової підготовки здобувачів вищої освіти на факультеті філології та журналістики. Окремо доц. Зуєнко виділила важливість таких гостьових лекцій для укріплення фронту гуманітарного спротиву агресії росії.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/444-1024x576.png)
Лекція була присвячена темі визначення жанру мандрівної літератури в діахронічному та синхронічному аспектах.
Модерувала лекцію доцентка кафедри англійської та німецької філології Тетяна Луньова.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/555-1024x576.png)