На факультеті української філології та журналістики засяяла Короленківська ялинка для школярів полтавських шкіл
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-1-scaled.jpg)
14 грудня 2023 р. на факультеті української філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка відбулося святкове дійство для школярів полтавських шкіл.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/2-1-scaled.jpg)
Юних гостей, які прийшли разом із учителями й батьками, тепло зустріла деканка факультету української філології та журналістики Оксана Кирильчук.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/3-1-scaled.jpg)
Чарівну виставу «У королівстві Ганса-Крістіана Андерсена» підготували учасники студентського театру «Глобус» під керівництвом доцентки Наталії Тарасової, а також викладачі кафедри світової літератури (завідувачка кафедри – професорка Ольга Ніколенко, доцентка Ольга Орлова, доцентка Тетяна Конєва).
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/4-1-scaled.jpg)
Школярі мали змогу дізнатися багато нового й цікавого про Г.-К. Андерсена, побачити інсценізації його казок у виконанні студентів-філологів, а також поспівати улюблені різдвяні пісні.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/5-1-scaled.jpg)
На свято завітав філологічний Святий Миколай (його роль талановито виконав магістрант факультету української філології та журналістики, директор Великобагачанського Будинку творчості, художник Сергій Ярошенко). Він поетично привітав школярів і запросив їх до Короленкіського центру країнознавства, де на них чекали нові дива й подарунки.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/6-1-scaled.jpg)
Біля короленківської ялинки учні отримали солодощі від факультету української філології та журналістики. Завідувачка кафедри світової літератури професорка Ольга Миколаївна передала учням вітання від японських викладачів і студентів, а також набір для мистецької праці – орігами.
Свято новорічної ялинки дарує віру в казку й перемогу добра на всій землі!
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/7-1-scaled.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/8-1-scaled.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/9-1-scaled.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/10-scaled.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/11-1-scaled.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/12-1-scaled.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/13-1-scaled.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/14-1-scaled.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/15-1-scaled.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/16-1-scaled.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/17-scaled.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/18-scaled.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/19-scaled.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/20-scaled.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/21-scaled.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/22-scaled.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/23-scaled.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/24-scaled.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/25-scaled.jpg)