Театр “Глобус” (керівник доц. Н.І. Тарасова) провів для студентів та учнів ФЛОРИСТИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ
02.04.2024 р. у межах тижня факультету української філології та журналістики в науково-методичному центрі якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури актори театру “Глобус” під керівництвом доцента кафедри світової літератури Наталії Тарасової провели для студентів та учнів Полтавського ліцею 1 цікаве, змістовне, пізнавальне, вишукане дійство – Флористичний фестиваль.
Святково, яскраво, різнобарвно прикрашена авдиторія задала тон усьому заходу. А вирував фестиваль різноманітними аспектами-сторінками.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/Фото-1-1.jpg)
Порадували глядачів пісні: українські народні “Розлилися води на чотири броди”, “Ой роде наш красний” (у виконанні Варвари Сухомлин, Марини Настиченко, Марини Наріжної, Вікторії Матійцової, Вікторії Масляк); пісня “Квіти у волоссі” гурту Бумбокс (виконали Софія Мариноха, Анастасія Батуніна, Олександр Прохоров); пісня гурту ТІК “Білі троянди”, “Червона рута” Володимира Івасюка (співала Аделіна Корнієнко).
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/Фото-2-2.jpg)
Справжнім відкриттям дійства стало виконання на блок-флейті “Самотнього пастуха” Джеймса Ласта Іваном Зозулею.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/Фото-3-1.jpg)
Широкою і яскравою палітрою були представлені поезії: “Земля без квітів – просто бруд” Миколи Карпеця (читала Ольга Курілова); “Травнева пісня” Гете (Владислава Галайда); “Нарциси” Вільяма Вордсворта (Вікторія Зайцева); “Зелена вербичка” Наталії Карпи (Данило Вєрєйкін); “Квіти” Василя Симоненка (Єлизавета Лазарєва); “Люблю весну” Володимира Сосюри (Михайло Левченко); “Мої квіти” Надії Красоткіної (Вероніка Козлова); “Садок вишневий коло хати” Тараса Шевченка (Аріадна Артеменко). Мовою оригіналу прозвучали вірші Роберта Бернса (“Му love is a pink flower” – Єлизавета Дябіна) та Олафа Гіллі (“Dedicated to flowers” – Анна Білоцька). Грунтовними, цікавими, змістовними, видовищними були презентації флористичної тематики: “Квіти-символи в українській традиції” (автор – Марина Наріжна); “Квіти у творчості українських письменників” (Вероніка Коркішко, Анна Їжак, Валерія Лихіцька); “Квіти у творчості англійських письменників” (Вікторія Бєдова); “Квіти в живописі” (Діана Даровська, Антоніна Марініч); “Квіти в музиці”, в якій прозвучали і фрагменти з музичних творів (Софія Батарон, Поліна Касяненко).
Веселими, пізнавальними, оригінальними були інтерактиви (Данило Вєрєйкін), відгадування загадок (Юлія Тимошенко), літературна вікторина (Анастасія Смирнова, Єлизавета Василенко).
Душевно і проникливо студентки Ірина Підкуйко та Анна Білоцька зіграли сценку з казки Василя Сухомлинського Дівчинка й ромашка”.
З вітальним словом до учасників” фестивалю звернулася деканка факультету української філології та журналістики Оксана Борисівна Кирильчук.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/Фото-5-1.jpg)
Слова подяки акторам театру “Глобус” та його керівниці доцентці Наталії Іванівні Тарасовій прозвучали від учителів Полтавського ліцею 1 Наталії Іванівни Білик та Мирослави Петрівни Бойчук.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/Фото-6-1.jpg)
Красиво й упевнено провели фестиваль ведучі: Анжеліка Дуб’яга, Антоніна Марініч, Аліна Христенко, Ірина Підкуйко. Вміло розпоряджалася апаратурою Поліна Касяненко. Сценарій створили Ірина Підкуйко, Анжеліка Дуб’яга, Антоніна Марініч.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/Фото-7.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/Фото-8.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/Фото-9.jpg)