Полтавський художник В’ячеслав Коркішко подарував університету портрет Олександра Тарасенка
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-5.jpg)
У рамках тижня факультету української філології та журналістики, з нагоди 110-річчя Полтавського національного педагогічного університету відомий український художник В’ячеслав Коркішко подарував закладу вищої освіти портрет Олександра Кириловича Тарасенка.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-5.jpg)
Олександр Кирилович із 2015 року працював доцентом кафедри образотворчого мистецтва ПНПУ імені В. Г. Короленка. У перші години повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну записався до лав територіальної оборони. У березні 2022 року його життя трагічно обірвалося.
Родина художника В’ячеслава Коркішка підтримує тісні зв’язки з факультетом української філології та журналістики, адже донька В’ячеслава Анатолійовича Вероніка навчається на першому курсі за спеціальністю 014.01 Середня освіта (Українська мова і література).
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-5.jpg)
Вручення картини відбулося в урочистій атмосфері. На заході були присутні декани Оксана Кирильчук (факультет української філології та журналістики), Наталія Сулаєва (факультет педагогічної і мистецької освіти), викладачі кафедри образотворчого мистецтва, куратор Вероніки доцент кафедри української мови Світлана Педченко, студентський актив університету.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-5.jpg)
Ректорка університету Марина Гриньова подякувала В’ячеславу Анатолійовичу за безцінний мистецький подарунок, наголосивши на тому, що університет береже пам’ять про Олександра Тарасенка, а його справу продовжують учні – студенти ПНПУ.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/6-5.jpg)