Випускниці ПНПУ імені В. Г. Короленка керівники здобувачів освіти ОЗ «Хорольська гімназія» – переможців «Літературної гри» для команд літературних студій Полтавської області
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/Фото-1.jpg)
29 квітня 2024 року проведено засідання обласної літературної вітальні «За обрій» у форматі «Літературної гри» для команд літературних студій Полтавської області.
Студія «Юний науковець», керівниками якої є Колісник Марина Володимирівна, учитель зарубіжної літератури, та Логвиновська Аліна Володимирівна, учитель української мови та літератури, студентка 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету української філології та журналістики ОП «Середня освіта (Українська мова і література)» (гарант – доцент Педченко Світлана Олександрівна), зосібна учениці ОЗ «Хорольська гімназія» Біленко Яна, Педюра Дар’я, Прокопенко Софія, Цівина Анна, долучилася до виконання конкурсних завдань.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/фото-2.jpg)
Захід мав два етапи. Під час першого команди брали участь у грі Kahoot «Сучасні письменники Полтавщини», відгадували літературні поняття за підказками різного рівня складності, здогадувалися, кому належать поетичні рядки.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/фото-3-1.jpg)
На другий етап потрібно було взяти з собою улюблену книгу та пов’язані з нею асоціативні атрибути. Натхненні та креативні, учасниці створили фото в стилі Flat Lay та додали опис до твору «Полінка» Віталія Запеки.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/фото-5.jpg)
Літературна студія «Юний науковець» посіла І місце. Бажаємо подальших успіхів і творчих здобутків команді й наставникам!
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/фото-4.png)