Короленківці взяли участь у святкуванні Міжнародного дня рідної мови
21 лютого декан факультету філології та журналістики Оксана Кирильчук та заступник декана з виховної роботи Людмила Дейна на запрошення Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського взяли участь у Фестивалі етнічних та національних мов і культур, що відбувся з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови на базі Петракіївсього навчально-виховного комплексу Хорольського району за участі учителів-словесниківта письменників Полтавської області.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/new/wp-content/uploads/2020/02/khorol_profor_1-1024x768.jpg)
Учні й учителі Хорольщини підготували для гостей захопливий музично-мовний калейдоскоп, під час якого презентували культурні надбання різних народів світу, організували телемости з успішними земляками рідного краю, які нині перебувають за кордоном, провели інтерактивні воркшопи.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/new/wp-content/uploads/2020/02/khorol_profor_2-576x1024.jpg)
Представники факультету філології та журналістики Оксана Кирильчук та Людмила Дейна провели профорієнтаційні зустрічі-бесіди із учителями області та школярами 10 – 11 класів, під час яких поінформували про специфіку вступної кампанії 2020 року, історію, традиції й особливості навчально-виховного процесу на факультету філології та журналістики, а також запросили учнів і учителів на День відкритих дверей у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка, що відбудеться 29 лютого 2020 року.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/new/wp-content/uploads/2020/02/khorol_profor_3-1024x576.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/new/wp-content/uploads/2020/02/khorol_profor_4-1024x576.jpg)