Культурно-мистецький захід «English Cinematography» кафедри англійської та німецької філології до Міжнародного дня англійської мови
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/01-3.jpg)
23 квітня 2020 р. у рамках Тижню факультету викладачі кафедри англійської та німецької філології, студенти І-ІІІ курсів факультету філології та журналістики та учнівська молодь Полтавщини організували та провели інтерактивний культурно-мистецький захід «English Cinematography». До участі долучились близько 20 учасників: студенти факультету філології та журналістики, учні Полтавської школи №19 та Полтавської гімназії №33. Студенти презентували англійський кінематограф у його історичному розвитку.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/02-3.jpg)
Модератори заходу, студенти I-III курсів іноземного відділення Святослав Сиволога, Лілія Сьомак, Владислав Ганнущенко, Вікторія Маліченко і Єлизавета Романенко, створили невимушену дружню атмосферу, прекрасно взаємодіяли з усіма учасниками проєкту, ознайомили присутніх із цікавинками з англомовного кінематографічного світу.
У презентації про розвиток кінематографу у ХХ-ХХІ ст. студентки ІІІ курсу Тетяни Астахової висвітлено основні етапи становлення сучасного англомовного кінематографічного мистецтва.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/03-4.jpg)
За створення презентації «Топ-5 найкращих фільмів у жанрі фентезі» відповідали студенти ІІІ курсу Альона Мішуровська, Діана Мірошніченко та Олена Муха.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/clip_image002.jpg)
З цікавістю учасники заходу долучилися до вікторини «Вгадай саундтрек до фільму».
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/clip_image0022.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/clip_image02202.jpg)
Організатори дійства старший викладач кафедри англійської та німецької філології Євгенія Вєнєвцева, доцент кафедри англійської та німецької філології Ірина Медведська, студентка ІІІ курсу групи Ін(а/н)-38 Альона Мішуровська та студент І курсу групи ГФ-17 Владислав Ганнущенко щиро подякували прихильникам англомовного кінематографу за участь у проєкті та ґрунтовні презентації.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/clip_image0021542.jpg)