Європейський день мов у колі факультету філології та журналістики
26 вересня 2020 року студенти й викладачі факультету філології та журналістики відзначили Європейський день мов. У молодіжному осередку «Pro100 Неба» студенти факультету філології та журналістики поділилися цікавими фактами про європейські мови й ареал їхнього поширення, декламували вірші, виконували пісні англійською мовою.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/1-3-min-1024x768.jpg)
Деканка факультету філології та журналістики Оксана Кирильчук у вітальному слові наголосила на важливості вивчення іноземної мови в сучасному глобалізованому світі.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/2-2-min-1024x768.jpg)
Начальниця відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків ПНПУ імені В. Г. Короленка Ірина Когут подякувала студентам філології та журналістики за активну участь у міжнародних грантових проєктах. Завідувачка кафедри англійської та німецької філології Марина Зуєнко розкрила переваги мультилінгвальної освіти для студентської молоді.
Святковий настрій створювали ведучі заходу студентка Юлія Коріненко (ГФ-37) та студент Владислав Ганнущенко (ГФ-27).
Студентки Анна Бринцева, Юлія Турчин (ГФ-27) зачарували присутніх своїм експресивним і емоційним виконанням англомовних пісень.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/3-2-min-1024x768.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/4-1-min-1024x768.jpg)
Технічний супровід дійства забезпечував студент Святослав Сиволога (ГФ-37).
Відзначення Європейського дня мов організувала й провела старший викладач кафедри англійської та німецької філології Євгенія Вєнєвцева. Захід відбувся англійською, німецькою та українською мовами.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/5-min-1024x768.jpg)