Медіаосвітня робота на факультеті філології та журналістики
Факультет філології та журналістики ПНПУ імені В. Г. Короленка у рамках міжнародного проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», що реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств Великої Британії та США в Україні, у співпраці з Академією Української Преси та Міністерством освіти і науки України, отримав методичні матеріали, які відкривають нові можливості для ефективного навчання інфомедійної грамотності.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/фото-1-1024x768.jpg)
Навчально-методичні матеріали проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» представлені такими посібниками: матеріали для вчителя «Інфомедійна грамотність на уроках мистецтва», «Вправи, які розвивають навички інфомедійної грамотності», набір тренувальних карток «Арсенал фейкоборця» та інструкція для проведення гри «Руйнівники фейків», «Very Verified: курс з медіаграмотності». Охочі можуть ознайомитися із матеріалами та посібниками, які зберігаються у Бібліотечці медіаграмотності, що розташована у 317 аудиторії факультету філології та журналістики.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/фото2-763x1024.jpg)
Викладачі кафедри журналістики активно послуговуються наданими матеріалами під час викладання курсів «Основи медіаосвіти та медіагрмотності», «Медіаосвіта», «Мистецька журналістика», «Основи кіноосвіти».
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/фото-3-767x1024.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/фото-4-768x1024.jpg)
Нагадаємо, що викладачі факультету філології та журналістики протягом 2020 р. взяли участь у навчальних програмах проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»: березнь–червень. – навчальні тренінги , липень – серія вебінарів «Інтеграція інфомедійної грамотності у навчальні матеріали», серпень–вересень – тренінги і вебінари з інтеграції медіаосвітніх компонентів у навчальні програми.
Кафедра журналістики ПНПУ імені В. Г. Короленка активно реалізує медіаосвітнью стратегію роботи, зокрема через співпрацю з навчальними закладами Полтави та Полтавської області.