Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/1-1024x576.png)
12 листопада 2020 в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови, у якій взяли участь 38 студентів бакалаврату та магістратури факультету філології та журналістики. Олімпіада була організована кафедрою англійської та німецької філології. У зв’язку з карантинними обмеженнями олімпіада вперше проводилася в дистанційному форматі, тому об’єктивність визначення переможців забезпечувалась, насамперед, дотриманням терміну виконання завдань і відеотрансляцією участі студента в олімпіаді.
Завдання олімпіади складались з лексико-граматичного тесту (рівня C1) та есе на тему “How to be an effective learner?”. Термін виконання завдань – 1 година.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/2-1024x576.png)
Студенти університету продемонстрували організованість, ентузіазм і зосередженість під час виконання завдань. Високий рівень знань та лінгвістичної компетенції продемонстрували такі студенти:
1 місце
Бридун Олексій (група Ін(а/н)–28)
Мішуровська Альона (група Ін(а/н) –48)
2 місце
Таран Ярина (група ГФ–56)
Заровенко Вікторія (група ІнМ(а/н) –58)
3 місце
Тимошенко Діана (група Ін(а/н) –28)
Сулимка Катерина (група ГФ–17)
Мовчан Діана (група У(а) –32)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/3.jpg-1024x576.png)
Слід також відзначити лінгвістичні досягнення таких студентів:
Коломієць Юлія (ГФ–37), Коба Дмитро (У(а) –21), Жовновата Тетяна (У(а) –21), Холод Єлизавета (Ін–17), Хавранюк Дарина (Ін–17), Губаньова Олександра (УМ–51), Жовновату Тетяну (У(а) –21), Плюта Ольга (Ін(а/н) –28) за оригінальність та чіткість розкриття авторської інтенції;
Крячко Інна (група Ін(а/н) –28), Карпова Анастасія (ГФ–37), Кулик Анна (ГФ–17), Слинько Анна (Ін(а/н) –38) за оригінальність стилю;
Шевченко Марина (У(а) –32), Железняк Катерина (ГФ–17), Ганнущенко Влад (ГФ–27), Чехова Анастасія (ГФ–17), Сьомак Лілія (ГФ–37), Білан Карина (ГФ–27) за чіткість дотримання структури есе та грамотність викладу матеріалу.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/4.jpg-1024x576.png)
Відповідальна за проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови – доц. Воскобойник В.І.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/5.jpg-1024x768.png)