Студентка факультету філології та журналістики ПНПУ імені В.Г. Короленка Олена Муха отримала сертифікат із відзнакою від Кембриджського університету
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/Фото-1_Олена-Муха_Кембриджський-університет-1024x768.jpeg)
Протягом 2020 р. студентка факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Олена Муха успішно пройшла інтенсивний онлайн-курс із викладання англійської мови як іноземної мови в Кембриджському університеті та отримала відповідний сертифікат із відзнакою.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/Фото-2_Олена-Муху_Кембриджський-університет-1024x576.jpg)
Олена Муха успішно опанувала програму навчання, в межах якої було заплановано 180 годин роботи з викладачами, 30 годин спостережень, 10 годин оцінюваної практики викладання для учнів з різними рівнями володіння англійською мовою та вікових груп, чотири письмові роботи та екзамен.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/Фото-3_Олена-Муха_Кембриджський-університет-820x1024.jpg)
Олена Муха поділилася враженнями від навчання в Кембриджському університеті: «Протягом інтенсивного онлайн-навчання я дізналася чимало нового в педагогічній галузі та методиці викладання англійської мови від знаних учителів, авторів підручників і викладачів. Чітко представлені етапи уроку, динаміка та строгий таймінг, встановлення зв’язку з класним колективом, позитивне підкріплення знань, створення креативного середовища для навчання, розвиток автономності під час уроку, розробка власної програми – це деякі з довгого списку кваліфікацій, які необхідно підтвердити по завершенню курсу. Для мене навчання разом із носіями мови стало прекрасною можливістю застосувати власний досвід та знання, здобуті в ПНПУ імені В.Г. Короленка, хоча я усвідомлювала, що буде важко. Проте наполеглива праця, сильна мотивація та дрібка впертості можуть творити дива! Так я і опинилася серед щасливих 4% випускників, що склали іспит на відмінно”!».
Умови для постійного розвитку, мотивація до вдосконалення професійних якостей, чудовий науково-освітній простір – ось головні переваги навчання на факультеті філології та журналістики ПНПУ імені В.Г. Короленка, вважає Олена Муха.