Інтерактивний німецькомовний семінар „Jugendsprache im Alltag“ у рамках тижня факультету
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/1-1-1024x576.png)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/2-1-1024x576.png)
22 березня о 10 годині відбувся інтерактивний німецькомовний семінар для студентів факультету філології та журналістики «Молодіжний сленг у повсякденні» під керівництвом викладачки кафедри романо-германської філології Юлії Іванівни Петренко та за участі лектора з Німеччини пана Норберта Мюллера. Його присутність на засіданні була не випадковою, адже темою бесіди було питання про конспіративно-відмежовувальну функцію сленгу у міському соціолекті молоді. У ході семінару студентам було запропоновано пройти цікавий відеотест на витлумачення значень німецьких сленгізмів, взяти участь у обговоренні молодіжного слова року (щорічна акція видавництва Langenscheidt) та задати гостю питання на актуальну тему.