Студенти й викладачі факультету філології та журналістики взяли участь у обласному фестивалі професій «Профіленд»

14 вересня в Корпусному саду відбувся обласний фестиваль професій «Профіленд». На території парку були облаштовані імпровізовані вулички, на яких розмістилися представники певних професій та ремесел.

Цьогоріч представники факультету філології та журналістики на вулиці «Speaking street» пропонували всім охочим опанувати професію перекладача.

Студенти й магістранти факультету Петрусь Аліна, Сьомак Лілія, Іванюта Анжела та Дмитрашек Анна під керівництвом доцентів кафедри англійської і німецької філології Кравченко Вікторії Леонідівни, Шрамко Руслани Григорівни, старшого викладача кафедри романо-германської філології Бардакової Олени Олександрівни за допомогою ігор, бесід, конкурсів та оригінальних завдань створили цікаву інтелектуальну іншомовну атмосферу, залучаючи до творчої взаємодії дітей не лише молодшого, а й старшого шкільного віку. Крім того, викладачі докладно проконсультували майбутніх вступників і їхніх батьків з усіх питань щодо особливостей вступної кампанії та розповсюдили інформаційні буклети.

You may also like...