Візит делегації учителів і викладачів із Німеччини до Полтави

14 жовтня 2019 року розпочався візит делегації учителів і викладачів із Німеччини до Полтави в межах обміну між містами-партнерами Полтавою та Ляйнфельден-Ехтердінгеном, Остфільдерном та Фільдерштадтом. Як і два попередні роки, до ПНПУ прибули пані Сильвія та пан Бернд Велші, учителі німецької і французької мов та історії. Протягом тижня подружжя Велшів проводитиме заняття з німецької мови для студентів факультету філології та журналістики.

У День Захисника України подружжя Велшів, пан Гюнтер Штоль – запрошений професор до ПНТУ імені Юрія Кондратюка – і викладачі кафедри романо-германської філології здійснили інформаційну краєзнавчу подорож до смт Диканька із відвідуванням тамтешньої Миколаївської церкви, історико-краєзнавчого музею та інших історичних та природних пам’яток населеного пункту. Візит та екскурсія відбулися у супроводі наукового співробітника історико-краєзнавчого музею Наталії Дзюби. Гості довідалися про історію краю,  та відкрили для себе полтавську землю із невідомої сторони.

Візит гостей із німецьких міст-партнерів триватиме до 19 жовтня; на цей час заплановані як регулярні заняття зі студентами, так і семінар із учителями полтавських шкіл і участь у заходах на міському рівні.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *