Майстер-клас лауреата обласного етапу конкурсу «Учитель року» Ірини Борисівни Каткової на факультеті філології та журналістики

15 жовтня 2019 року на запрошення завідувача кафедри української мови доц. І. Г. Павлової, доц. Т. І. Ніколашиної учитель української мови та літератури Кременчуцького ліцею № 6, заступник директора з навчально-методичної роботи, випускниця ПНПУ імені В. Г. Короленка Ірина Борисівна Каткова представила авторську методику «Евристичний метод вивчення орфографії» для студентів першого та третього курсів українського відділення.

Ірина Борисівна Каткова продемонструвала ефективність способу запам’ятовування словникових слів за допомогою асоціативних пар, показала методику жестової підтримки, створення опорних конспектів та ілюстративних таблиць евристичного характеру, а головне, переконала майбутніх учителів української мови та літератури, що все це працює, а доказом слугують результати ЗНО учнів.

Студенти та викладачі кафедри української мови брали активну участь у дискусії, вивчали жести-ілюстратори, запам’ятовували асоціативні пари. Учитель-методист переконала майбутніх філологів у тому, що така методика – це ключ до успіху.

Багато учнів Ірини Борисівни, наслідуючи її досвід, обирають професію вчителя і стають студентами педуніверситету.

Викладачі, студенти щиро вдячні Ірині Борисівні за розкриття таємниці авторської методики й подаровані інформаційні буклети, презентацію «Евристичні методи вивчення орфографії», а також сподіваються на подальшу співпрацю.

Такі зустрічі-тренінги із кращими учителями-словесниками Полтавщини є пріоритетним напрямом методичної та профорієнтаційної роботи кафедри української мови.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *