Візит містера Ентоні Робінсона

15–18 жовтня 2019 року Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, в рамках започаткованої 2015 р. успішної міжнародної співпраці, відвідав викладач англійської мови містер Ентоні Робінсон (Anthony Robinson) із міста Йорк, Велика Британія.

Цього разу можливість послухати досконалу англійську мову та поспілкуватися з носієм на наукові, освітні й побутові теми отримали студенти 1, 3 та 5 курсів факультету філології та журналістики та 3 курсу фізико-математичного факультету.

Багатий життєвий і професійний досвід, знання декількох мов і високий культурний рівень сприяють педагогічній успішності британського гостя, здатного з легкістю спілкуватися на всі теми, крім футболу, як він сам любить жартувати. Студенти 3 курсу іноземного відділення (гр. Ін(а/н)-38 і ГФ-37) ознайомилися завдяки містеру Робінсону й доц. Наталії Криницькій sз класифікацією, походженням та особливостями діалектів і акцентів сучасної англійської мови, отримали дотепні практичні поради, як відрізнити за вимовою, наприклад, канадця від британця чи американця.

Разом із доц. Михайлом Рахном містер Робінсон висвітлював тему житла у Великій Британії (гр. ГФ-17), генеалогічну класифікацію мов та особливості індоєвропейської мовної сім’ї (гр. ІнМ(а/н)-57) і секрети написання вдалого академічного есе (гр. ГФ-51). До заняття з порівняльної типології української та англійської мов залучилися і студенти гр. М-31 фізико-математичного факультету (викл. – доцент Руслана Шрамко).

Кожен візит містера Ентоні Робінсона до нашого університету покращує мовні навички викладачів і студентів, відкриває нові сторінки українсько-британської співпраці та сприяє зміцненню міжкультурного взаєморозуміння.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *