Об׳єднані спільною метою
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-bd01db3751af6ade02de7fe7342a7376-V-768x1024.jpg)
11 грудня у місті Ландау (Німеччина) завершилась виставка «Я-Україна» українських художників та фотографів, що наразі мешкають у місті та його околицях. До організації заходу також долучилася Анна Рябенко, студентка групи У(н)-42 факультету філології та журналістики. Крім того, Анна презентувала десять своїх робіт як молода фотографка з Полтавщини. Три світлини вдалося продати, а отримані з продажу кошти організатори передали на допомогу Україні.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-d8d5fcb879adb5c6d028d81bb727cc5a-V-768x1024.jpg)
Нагадаємо, що з жовтня Анна Рябенко вивчає германістику в Університеті Кобленц-Ландау, що уможливила партнерська програма на 2022-2023 навчальний рік між ПНПУ імені В.Г. Короленка та Співдружністю «Україна-Пфальц», якою передбачено отримання стипендії на семестрове навчання найкращих студентів нашого університету в університеті міста Ландау.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-fcace3bb5b3a5902de4508e82c03bccc-V-768x1024.jpg)
Віримо у наших студентів, віримо у Перемогу!