25-26 лютого 2023 року доцент кафедри англійської та німецької філології Наталія ПЕТРУШОВА взяла участь у роботі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України у секції французької та польської мов
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG-be37f518182c042fd66301f98fe60ae5-V-1024x768.jpg)
Учні 9-11 класів з усієї Полтавської області представили свої роботи у різних сферах мовознавчих, літературознавчих та перекладацьких наук, вільно спілкуючись іноземною мовою.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230226_172231-COLLAGE.jpg)
Члени журі із цікавістю оцінювали рівень володіння учнями навичками ораторського мистецтва, їх науково-дослідницькі вміння, а головне – бажання працювати над покращенням своїх знань у сфері іноземної мови – французької чи польської.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG-a043c1fd85b0ebf5ca58033a0c531c25-V-1024x768.jpg)
Бажаємо усім конкурсантам подальших наукових досягнень та успіхів у навчанні!