Професор Ольга Ніколенко взяла участь у Тижні зарубіжної літератури в Науковому ліцеї № 3 м. Полтави

12 листопада 2019 р. відбулася зустріч старшокласників Наукового ліцею № 3  Полтавської міської ради з автором підручників із зарубіжної літератури – доктором філологічних наук, професором, завідувачем кафедри світової літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка О.М. Ніколенко. Зустріч була ініційована заступником директора Наукового ліцею № 3, вчителем-методистом зарубіжної літератури І.Л. Чичкало. 

Професор О.М. Ніколенко розповіла учням про особливості історії та культури Швеції, про співпрацю Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка з університетами скандинавських країн, а також познайомила школярів із сучасними виданнями та екранізаціями творів шведського письменника Ульфа Старка для дітей та юнацтва. 

Зустріч відбулася в невимушеній атмосфері живого спілкування й обміну думками. Учні мали змогу переглянути яскраві презентації, уривки з кінофільмів, виступи діячів науки й культури Швеції англійською мовою.   

Учнів також зацікавила інформація про факультет філології та журналістики ПНПУ імені В.Г. Короленка, де студенти отримують якісні знання з мов і літератур. 

Наступна зустріч учнів Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради та інших закладів середньої освіти з викладачами кафедри світової літератури відбудеться в грудні до Дня Святого Миколая на факультеті філології та журналістики ПНПУ імені В.Г. Короленка. На них чекатиме традиційна Короленківська ялинка, цікава культурна програма й нові найкращі книжки світу!    

Інші новини: