Співпраця університету та Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради

У рамках співпраці між Науковим ліцеєм № 3 Полтавської міської ради і Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка та з нагоди Наукового тижня, що проводиться в ліцеї, 19 листопада 2019 року учні одного з найкращих навчальних закладів міста відвідали науковий та культурно-мистецький заходи, підготовлені викладачами кафедри англійської та німецької філології.

Кандидат філологічних наук, доцент Луньова Тетяна Володимирівна прочитала семикласникам та восьмикласникам лекцію «Scientific approach to essay writing» («Написання наукового есе»). Лекція була інтерактивною і мала практичне спрямування. Учні чітко усвідомили мету наукового есе як важливого складника багатьох іспитів та контрольних випробувань, його структуру, узяли на озброєння чимало лайфхаків написання ідеального наукового твору, звернули увагу на важливість уникнення плагіату.

Одинадцятикласники із задоволенням долучилися до перегляду концерту «Go Global» (відповідальна  – ст. викл. Вєнєвцева Є. В.), під час якого студенти факультету творчо продемонстрували свої досягнення в оволодінні англійською мовою.

З учнями зустрілися декан факультету філології та журналістики О. Б. Кирильчук та заступник декана з виховної роботи Л. В. Дейна. Вони розповіли про факультет, його столітню історію та традиції, спеціальності, які студенти здобувають на факультеті, можливості академічного обміну, активного студентського життя та щиро запросили учнів у майбутньому стати членами короленківської родини.

Організувала відвідування учнями заходів доцент кафедри української мови Галаур С. П.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *