Відбулася настановча конференція з виробничої медіаосвітньої практики для студентів першого курсу другого (магістерського) рівня спеціальності 061 Журналістика
11 квітня 2023 року на факультеті філології та журналістики у форматі онлайн відбулася настановча конференція з виробничої медіаосвітньої практики для студентів першого курсу другого (магістерського) рівня спеціальності 061 Журналістика денної та заочної форм навчання.
Заступниця декана з питань практики факультету філології та журналістики доцентка Лідія Черчата розкрила особливості виробничої практики як важливого складника розвитку творчих здібностей і професійного становлення майбутніх фахівців.
Факультетська керівниця виробничої практики доцентка Марина Свалова ознайомила з метою, змістом та завданнями практики й охарактеризувала основні форми роботи студентів та вимоги до їхнього методичного забезпечення.
Завідувачка виробничої та навчальної практик навчально-методичного відділу Наталія Пантюхова ознайомила з вимогами до організації виробничої практики, формами звітної документації і контролю виконання програми практики.
Гарантка освітньої програми професорка Світлана Семенко наголосила на важливості медіаосвітньої практики в системі реалізації медіаосвітньої моделі кафедри журналістики, зазначивши, що ключовим підходом до реалізації завдань практики є готовність організовувати педагогічний процес як взаємодію і співробітництво.
Оскільки деякі магістранти виявили бажання пройти виробничу медіаосвітню практику на базі Центру дослідження полтавської журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Світлана Семенко як керівниця Центру окреслила основні аспекти реалізації завдань практики в такому форматі.
Бажаємо студентам другого (магістерського) рівня спеціальності 061 Журналістика успішно пройти виробничу медіаосвітню практику, зреалізувати себе в ролі медіапедагогів та медіатренерів, оволодівши методикою медіаосвітньої роботи в сучасних інформаційно-комунікаційних умовах.