Учні Полтавської школи № 29 взяли участь у літературному квесті на базі Центру українсько-японської дружби «Sakura» факультету української філології та журналістики ПНПУ імені В.Г. Короленка
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Фото-1-2-scaled.jpg)
15 березня 2024 р. на факультет української філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка завітали учні Полтавської школи № 29 разом із учителькою Наталією Ігнатенко та батьками.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Фото-2-1-scaled.jpg)
Для дорогих гостей кафедра світової літератури та завідувачка кафедри, докторка філологічних наук, професорка Ольга Ніколенко підготували цікавий літературний квест на базі Центру українсько-японської дружби «Sakura» та Науково-методичного центру якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Фото-3-1-scaled.jpg)
Школярів тепло привітала деканка факультету української філології та журналістики, доцентка Оксана Кирильчук. Вона розповіла про популярні спеціальності факультету і різноманітні творчі активності, в яких беруть участь студенти.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Фото-4-1-scaled.jpg)
Професорка Ольга Ніколенко показала учням Полтавської школи № 29 виставку малюнків дітей із різних регіонів на тему «Україна – це я».
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Фото-5-1-scaled.jpg)
Потім школярі мали змогу здійснити віртуальну мандрівку до Японії та познайомитися із флорою та фауною цієї країни, а також із її культурними особливостями і поезією.
Під час літературного квесту учні побачили багато цікавих матеріалів, які привезла професорка Ольга Ніколенко із країни вранішнього сонця, а також унікальні японські ляльки.
Професорка Ольга Ніколенко розповіла про співпрацю з японськими університетами, а також про молодіжні програми академічної мобільності для студентів.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Фото-6-scaled.jpg)
Співпраця факультету української філології та журналістики ПНПУ імені В.Г. Короленка і Полтавською школою № 29 триває. Ласкаво просимо на навчання!