У ПНПУ імені В.Г. Короленка відкрили нову науково-освітню лабораторію «Academic English Space»
9 вересня 2020 р. на факультеті філології та журналістики ПНПУ імені В. Г. Короленка відбулося урочисте відкриття нової науково-освітньої лабораторії «Academic English Space». Її головна мета – популяризація англомовного академічного письма серед освітян, науковців, учнівської та студентської молоді. Науково-освітня лабораторія «Academic English Space» створена з ініціативи кафедри англійської та німецької філології (завідувачка кафедри – доцент Марина Зуєнко) і очільниці факультету філології та журналістики доцентки Оксани Кирильчук.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/01-min-1024x833.jpg)
Червону стрічку урочисто перерізали ректор ПНПУ Микола Степаненко і декан факультету філології та журналістики Оксана Кирильчук.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/02-min-1024x612.jpg)
Із вітальним словом виступив ректор ПНПУ імені В. Г. Короленка професор Микола Степаненко, який подякував кафедрі англійської та німецької філології за перспективну ініціативу і наголосив на важливості англійської мови для розвитку сучасної наукової думки.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/03-min-1024x682.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/04-min-1024x849.jpg)
Проректор із наукової роботи професор Сергій Шевчук відзначив успішну грантову діяльність кафедри англійської та німецької філології.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/05-min-1024x683.jpg)
Декан факультету філології та журналістики Оксана Кирильчук зауважила важливість створення нового англомовного наукового й освітнього простору в структурі факультету філології та журналістики.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/06-min-1024x725.jpg)
У своєму вітальному слові начальниця відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків Ірина Когут висловила сподівання на успішну реалізацію міжнародних проєктів для розвитку англомовного академічного письма в університеті.
Завідувачка кафедри зарубіжної літератури, директорка Науково-методичного центру якості вивчення англійської мови та світової літератури професорка Ольга Ніколенко підкреслила значущість вивчення сучасного англомовного наукового дискурсу в українському освітньому просторі в контексті глобалізації та міжкультурної комунікації.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/07-min-1024x566.jpg)
Завідувачка кафедри англійської та німецької філології Марина Зуєнко розповіла про конференції й міжнародні наукові семінари з англомовного академічного письма, які здійснює кафедра англійської та німецької філології за участі іноземних партнерів із США, Німеччини, Великої Британії, Грузії, Іспанії.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/08-min-1024x683.jpg)
Dr Kristofor Wiley, Dr Jennifer Wiley, волонтери Корпусу Миру США в Україні, які працювали на кафедрі англійської та німецької філології ПНПУ імені В.Г. Короленка протягом 2005-2007 рр., надіслали відеопривітання з нагоди відкриття нового науково-освітнього простору. Захід відбувся англійської мовою. Його організували студенти факультету філології та журналістики під керівництвом старшого викладача Євгенії Вєнєвцевої.