Співпраця кафедри романо-германської філології та Наукового ліцею №3
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG-918c79112a6ed612bacd63eb3063daf7-V-1024x768.jpg)
Упродовж 10-14 січня ліцеїсти 6-8 класів Наукового ліцею №3 Полтавської міської ради готувались до складання іспиту з німецької мови рівня А1 та А2 на базі факультету філології та журналістики ПНПУ імені В.Г. Короленка.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG-df61c1b17d21145b44fb196670da77d1-V-1024x768.jpg)
Окрім цікавих та плідних занять з німецької мови з учителями ліцею Анастасією Чернорук та Вікторією Калініченко, учні мали можливість відвідати цікаві майстер-класи та семінари, зорганізовані викладачами кафедри романо-германської філології Оленою Бардаковою та Юлією Петренко. Юні знавці німецької мови поспілкувалися також з деканом факультету філології та журналістики Оксаною Кирильчук, яка познайомила їх із традиціями навчання та дозвілля філологічного факультету.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG-dc958f135e51f45676973300dd8451d5-V-1-1024x768.jpg)
Ця зустріч була не останньою, адже у партнерських планах співпраці між факультетом та ліцеєм ще не одна зустріч з викладачами кафедри романо-германської філології під час подальших наукових практик для учнів.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG-ff9b2fa1bc09d1728ff620d1a0b005a3-V-768x1024.jpg)